Popis nabídky

Využijte nabídku pro členy KK BASIC.
Nakupte se slevou Knihu měsíce, od nejznámějšího českého autora Michala Viewegha.

V nových povídkách se náš nejpopulárnější spisovatel opět vydává do známého hájemství příběhů „o manželství a sexu“, ale jak je pro něj v posledních dílech typické, pohled je to trpký, sebeironický a občas černočerně vtipný. Spisovatelovo alter-ego přichází o manželku, peníze, rodinné zázemí a v jednom případě dokonce i o psa, ale své ztráty sčítá s posmutnělým klidem. Výseky ze života, kde se láska odehrála kdysi dávno, nyní už je však nenávratně pryč, autor zachycuje s posmutnělým cynismem, který občas pózuje jako hrdinství, ale prozrazuje únavu a deziluzi. Tvrdý střet s realitou zde má řadu podob, ale obdobné poselství – totiž že to, co člověku nakonec zůstane, je jen on sám, a tomu, kdo se zpronevěří i sobě, nakonec nezbyde nic.

O autorovi:
Michael Viewegh je nejznámějším a nejúspěšnějším současným českým spisovatelem. Jeho knih se prodalo přes milion výtisků. Je autorem řady románů, z nichž se mnohé staly bestsellery a později byly zfilmovány. Mezi nejúspěšnější patří Báječná léta pod psaRomán pro ženyÚčastníci zájezdu nebo Vybíjená. Po dokončení vysoké školy se krátce věnoval vystudovanému oboru – učil na základní škole na Zbraslavi, ale už v roce 1993 učitelské povolání opustil. Stal se na dva roky redaktorem v nakladatelství Český spisovatel, pak definitivně spisovatelem z povolání. V roce 2012 prodělal prasknutí aorty, podstoupil dlouhou rekonvalescenci a trpěl depresemi a výpadky paměti. Do literatury se vrátil deníkovou knihou Můj život po životě. V novelách Family Frost a Čarodějka z Křemelky se autor vrací k přirozenému, jemně ironizovanému vypravěčství, pro něž si ho čtenáři tak oblíbili. Žije v Sázavě.
 

Jak získat slevu

Prokažte se na prodejně kartičkou KK BASIC nebo si členství založte přímo na prodejně nebo ZDE

Kde slevu využít

Ve všech našich knihkupectvích LUXOR - nejbližší najdete ZDE.

Platnost nabídky

Platnost akce 1. 6. 2020 - 30. 6. 2020

 

Pravidla čerpání

Akce je platná pouze pro členy KK BASIC (bílá mramorová karta) a slevu lze uplatnit jen v knihkupectví LUXOR.
Zákazníci BASIC můžou při nákupu uplatnit body na tituly, které nejsou v žádné akci.
Neplatí na e-shopu www.luxor.cz.

Slevy a členství KK BASIC a KK PREMIUM nelze kombinovat. 
Členové KK PREMIUM obdrží 20% slevu na tento titul již v rámci své klubové ceny.

V případě dotazů prosím kontaktujte náš zákaznický servis na tel.: +420 296 536 675 (Po - Pá: od 9:00 do 17:00), popř. e-mailem: klub@luxor.cz. 

Ještě nejste členem knižního klubu?

Sbírejte body a šetřete při každém nákupu! Informace o knižních novinkách, akční slevy a bonusy.

Chci se registovat