Popis nabídky

Využijte nabídku pro členy KK BASIC.

Dietní jídlo, které nikdy nechutnalo tak dobře; kuchařka receptů z nejnavštěvovanějšího britského blogu, kterou musíte mít doma!

Kate Allinsonová a Kay Featherstoneová na blogu pinchofnom.com sdílí s početnou komunitou lahodné recepty, které pomáhají milionům lidí dobře vařit, dobře jíst a přitom hubnout. Kuchařka z těchto receptů umožní kuchařům začátečníkům i těm zkušenějším vychutnat si výborné a syté pokrmy plné chutí. Zároveň to jsou jídla, která přispívají k hubnutí, jsou přístupná každému, protože nenutí k počítání žádných bodů a odpírání některých surovin, ale recepty vyhovují populárním dietním programům. Kuchařka obsahuje rovnou stovku skvělých receptů, třicet tři z nich je vegetariánských. Každý recept je vyzkoušený a otestovaný dvaceti členy komunity Pinch of Nom, kteří potvrdí, že výsledný pokrm je zdravý, chutný a mimořádně snadný na přípravu. Všechna ta jídla jsou tak lahodná, že by nikdo nevěřil, jak minimální počet kalorií obsahují. Recepty nejsou doplněné „hodnotami“ jako většina jiných dietních kuchařek, místo nich jsou tu ikonky, které vás dovedou k těm, které vám budou nejvíc vyhovovat - ať už hledáte něco vegetariánského, jídlo s sebou, chcete nakrmit čtyřčlennou rodinu nebo při přípravě potřebujete ušetřit čas.

Autorky vlastní restauraci v severozápadní Anglii, Kate Allinsonová tam pracuje jako šéfkuchařka. Blog Pinch of Nom vytvořily s cílem naučit lidi vařit. Psaly na něj recepty na zdravá a přitom dietní jídla a Pinch of Nom je dnes nejnavštěvovanějším food blogem ve Velké Británii s aktivní a nadšenou online komunitou s téměř dvěma miliony sledujících.

Jak získat slevu

Prokažte se na prodejně kartičkou KK BASIC nebo si členství založte přímo na prodejně nebo ZDE

Kde slevu využít

Ve všech našich knihkupectvích LUXOR - nejbližší najdete ZDE.

Platnost nabídky

Platnost akce 3. 12. 2020 - 31. 12. 2020

 

Pravidla čerpání

Akce je platná pouze pro členy KK BASIC (bílá mramorová karta) a slevu lze uplatnit jen v knihkupectví LUXOR.
Zákazníci BASIC můžou při nákupu uplatnit body na tituly, které nejsou v žádné akci.
Neplatí na e-shopu www.luxor.cz.

Slevy a členství KK BASIC a KK PREMIUM nelze kombinovat. 
Členové KK PREMIUM obdrží 20% slevu na tento titul již v rámci své klubové ceny.

V případě dotazů prosím kontaktujte náš zákaznický servis na tel.: +420 296 536 675 (Po - Pá: od 9:00 do 17:00), popř. e-mailem: klub@luxor.cz. 

Ještě nejste členem knižního klubu?

Sbírejte body a šetřete při každém nákupu! Informace o knižních novinkách, akční slevy a bonusy.

Chci se registrovat