Popis nabídky

Vyrazte se zelenými autobusy FlixBus objevovat (nejen) krásy Česka teď ještě navíc s 10 % slevou. Mrkněte na www.flixbus.cz na aktuální nabídku spojů a vyberte si ten Váš!

Výhodou cestování autobusy FlixBus je především extra místo na nohy, nejlepší ceny, kvalitní Wi-Fi připojení a elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru.

A co byste ještě měli vědět? Bezpečnost je na prvním místě! V zelených autobusech máte nejen více místa mezi sedadly za sebou, ale i možnost posunout své sedadlo do strany a tím vytvořit větší mezeru vedle sebe. Navíc dbáme na dodržování všech přísných bezpečnostních opatření, takže se nemusíte ničeho obávat.

Jak získat slevu

Unikátní slevový kód, který lze uplatnit při nákupu jízdenek dle Vašeho výběru, obdržíte po zavolání na náš zákaznický servis +420 296 536 675 nebo nám napište email -  klub@luxor.cz.

Kde slevu využít

Jízdenky je možné zakoupit na www.flixbus.cz nebo v mobilní aplikaci. Obdržený kód vložte do kolonky „Uplatnit poukaz“ a klikněte na „Uplatnit“. Kód lze použít pouze jednou. Kódy jsou platné na všechny jízdy, nejen po česku.

 

Platnost nabídky

Platnost nabídky do 15. 12. 2021

Pravidla čerpání

Slevy ani výhody se nedají sčítat nebo kombinovat s jinými akcemi. Není-li uvedeno jinak, je sleva nebo výhoda platná pouze při předložení klubové karty.