Popis nabídky

Dovolená FlixBusem? 

Výhodně a pohodlně do více než 40 českých měst a 2000 destinací v Evropě!

Pokud chcete vyrazit na letní výlet nebo pravidelně cestujete do práce, jedním z nejpohodlnějších a nejvýhodnějších způsobů cestování zůstává dálkový autobus. Zelený dopravce FlixBus sází nejen na skvělé ceny, ale i na spoustu místa pro nohy i vaše zavazadla, jednoduchou rezervaci přes mobilní aplikaci a neomezené Wi-Fi připojení v kvalitě 4G/LTE s možnosti nabíjení notebooku přímo ze zásuvky u vašeho sedadla.

Mezi oblíbené letní destinace patří Rakousko, Itálie, Francie, Chorvatsko, Slovensko, Polsko nebo Německo. V České republice začínají ceny jízdenek na vnistrostátních spojích od 49 Kč, což zase ocení pravidelní dojíždějící.

V Evropě FlixBus pokrývá přes 2000 destinací ve 29 zemích a denně si můžete vybírat z nabídky více než 300 tisíc různých spojení. Pro milovníky horské turistiky jsou tu destinace jako Triglavský národní park nebo Dolomity. A pokud se chcete koupat v moři, vyrazit můžete třeba do Benátek, Rijeky nebo do Puly.

Nalákali jsme vás a už jste začali plánovat váš další výlet? Podívejte se na www.flixbus.cz, kdy vám jede nejbližší zelený autobus!

Jak získat slevu

Unikátní slevový kód, který lze uplatnit při nákupu jízdenek dle Vašeho výběru, obdržíte po zavolání na náš zákaznický servis nebo nám napište email. Kontakty naleznete ZDE

Kde slevu využít

Jízdenky je možné zakoupit na www.flixbus.cz nebo v mobilní aplikaci. Obdržený kód vložte do kolonky „Uplatnit poukaz“ a klikněte na „Uplatnit“. Kód lze použít pouze jednou.

Platnost nabídky

15. 12. 2019

Pravidla čerpání

Slevy ani výhody se nedají sčítat nebo kombinovat s jinými akcemi. Není-li uvedeno jinak, je sleva nebo výhoda platná pouze při předložení klubové karty.

Ještě nejste členem knižního klubu?

Sbírejte body a šetřete při každém nákupu! Informace o knižních novinkách, akční slevy a bonusy.

Chci se registovat