Popis nabídky

ARS VIVA specializovaná cestovní kancelář:
                   DĚJINY VÝTVARNÉHO UMĚNÍ
                   KLASICKÁ ARCHEOLOGIE
                   ARCHITEKTURA
                   HISTORIE

Cesty za uměním se společností ARS VIVA spol. s r.o. jsou od roku 1992 příležitostí poznat zajímavá místa v doprovodu a s výkladem odborníků a mezi lidmi, kteří mají podobné zájmy - výtvarné umění, architekturu, archeologii, historii…

ARS VIVA nabízí výhradně svoje vlastní zájezdy programy zájezdů připravují zkušení odborníci, kteří je také vedou jako odborní průvodci délka zájezdů je stanovena tak, aby odpovídala vzdálenosti, významu a kvalitě navštívených míst i jejich uměleckohistorických památek - trasy jednotlivých cest jsou podloženy osobními zkušenostmi organizátorů (autorů) a program je časově reálný termíny zájezdů jsou vybrány také s ohledem na zajímavé evropské a světové výtvarné výstavy a právě probíhající kulturní akce v navštívených městech obrazové materiály, odborné podklady a podrobné informace k zájezdům jsou k nahlédnutí v kanceláři ARS VIVA.

Jak získat slevu

Individuálně po písemné nebo osobní komunikaci na základě doložení platné kartičky klubového člena.

Kde slevu využít

Písemně nebo osobně v kanceláři ARS VIVA, kontakt naleznete na www.arsviva.cz

Platnost nabídky

Platnost nabídky do 31. 12. 2021

 

Pravidla čerpání

Slevy ani výhody se nedají sčítat nebo kombinovat s jinými akcemi. Není-li uvedeno jinak, je sleva nebo výhoda platná pouze při předložení platné klubové karty.

Ještě nejste členem knižního klubu?

Sbírejte body a šetřete při každém nákupu! Informace o knižních novinkách, akční slevy a bonusy.

Chci se registrovat